Sipariş Kargo

Sipariş Oluşturma

Sitemiz üzerinden dilerseniz üye olarak, dilerseniz de üye olmadan sipariş oluşturabilirsiniz. Üye olmak için ana sayfamızdaki “Üye Ol” butonuna tıklamanız yeterli. Üstelik, üyeliğimiz ücretsiz!

Üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sipariş oluşturacaksanız;

Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyiniz. Bu sayfa üzerinde “Alışverişe Devam Et” sekmesine tıklayarak satın alma aşamasına gelmeden alışverişinize devam edebilirsiniz. İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra, “Alışverişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda “Sipariş Teslimat Bilgileri” ekranına gelirsiniz. Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra sayfanın altından kargo tercihinizi seçiniz. “Devam Et” butonuna bastığınızda ödeme bilgileri ekranına ulaşırsınız. Burada size sunulan ödeme tercihlerinden size uygun olanı seçiniz. Eğer kredi kartı / banka kartı ile ödeme yapacaksanız, kart bilgilerinizin girişiniz sağlayınız. Taksitlendirme talep ediyorsanız size sunulacak (ürün cinsi ve sipariş tutarına göre) taksit seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Kart ile ödeme yapmayacaksanız, bu seçeneğin hemen yanındaki “Havale/ EFT” butonuna tıklayınız ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçerek hesap numarasını not ediniz. Ekranın sağ üst tarafında bulunan “Siparişi Onayla” butonunu sadece bir defa tıklayarak siparişinizi onaylayabilirsiniz.

Sipariş Takibi

unluoto.com.tr’den aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca “Hesabım” sayfasındaki “Siparişlerim” başlıkları altından bu bilgiye hemen ulaşabilirsiniz.